Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На Донеччині з ініціативи місцевої громади відкрито пам’ятник сімом воїнам 24 окремої механізованої бригади

20 червня 2017 року
Серед викарбуваних на пам’ятнику імен – шість належать військовим розвідникам
На Донеччині з ініціативи місцевої громади відкрито пам’ятник сімом воїнам 24 окремої механізованої бригади

На Донеччині представники ЗС України, Національної гвардії України, місцевої влади, родин загиблих та активісти вшанували подвиг воїнів, які загинули в боях за звільнення села Закотне у 2014 році.

Серед героїв нашої новітньої історії – командир батальйону підполковник Ігор Ляшенко та розвідники: капітан Степан Воробець, старший сержант Андрій Повстюк, старший солдат Юрій Прихід, солдати Віктор Семчук, Віктор Сивак та Микола Шайнога.

Ритуал відкриття пам’ятника відбувся за участю почесної варти та військового оркестру. Молитву за душі загиблих воїнів прочитали три військові капелани.

Перед присутніми виступив командир 24 окремої механізованої бригади. Він закликав пам’ятати подвиг героїв українського народу та їхню самопожертву заради мирного неба і майбутнього нашої держави, а також подякував місцевій громаді за ініціативу та кошти, які були зібрані на створення пам’ятника.

Мати загиблого командира розвідувальної роти Степана Воробця сказала: “Нехай палають свічки пам’яті про загиблих героїв АТО, а в нашій пам’яті вони назавжди залишаться мужніми героями, які з честю виконали головний обов’язок чоловіка – захист рідної землі, бо, як відомо, людина може померти двічі: вперше, коли наздогнала куля на полі бою, а вдруге – у пам’яті людській. Вдруге помирати страшніше”. Жінка побажала всім Божого благословення, терпіння, мужності і наснаги заради перемоги над зухвалим ворогом.