Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

На Дніпропетровщині випробували новітній вітчизняний безпілотний літальний комплекс

10 липня 2020 року / інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
На Дніпропетровщині випробували новітній вітчизняний безпілотний літальний комплекс

На базі Повітряного командування “Схід” під час двостороннього командно-штабного навчання на практиці були застосовані новітні засоби повітряної розвідки вітчизняного виробництва. Про це повідомили у службі зв’язків з громадськістю ПК “Схід”.

Як зазначив командувач ПК “Схід” генерал-майор Олег Струцінський, українські безпілотні авіаційні комплекси виробництва “Скаетон” виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням у реальному часі інформації про місце перебування цілі для завдання удару з повітря. БПАК призначений для використання у цивільних і військових сферах для виконання тактичних розвідувальних і пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год.

Технічно мінімізовано спроможність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація з допомогою GPS у зоні бойових дій малоефективна, отже, комплекс створено максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарата та вдала конструкція робить його “невидимим” для ворога з землі.

Крім того, під час навчання, що проходило під керівництвом командувача Повітряних Сил генерала-полковника Сергія Дроздова, завдання з виявлення та знищення об’єктів супротивника в іншому регіоні України в інтересах угруповання військ одночасно з вітчизняними виконували також “Прапороносці” – сучасні ударні безпілотні літальні апарати турецького виробництва, що взяті на озброєння українських Повітряних Сил. Нагадаємо, що оператори Bayraktar TB2 пройшли тримісячний курс підготовки в Туреччині.