Повідомлення

На Дніпропетровщині встановили пам’ятні дошки двом захисникам України

12 вересня 2021 року
Одну з них – на честь загиблого військового розвідника Олексія Попка
На Дніпропетровщині встановили пам’ятні дошки двом захисникам України

На Дніпропетровщині склалася традиція особливо вшановувати пам’ять воїнів, які віддали свої життя в боях із агресором. Встановлення меморіальних дошок на стінах закладів, де загиблі герої навчалися, – один із проявів такого вшанування.

Днями у Дніпрі на фасаді загальноосвітньої школи № 98 встановили та урочисто відкрили меморіальні дошки двом її випускникам – захисникам, які віддали життя за Україну, – старшому солдату Олексію Попку, військовослужбовцю окремого розвідувального батальйону, та солдату Владиславу Балбашову, воїну гірсько-штурмового батальйону.

На пам’ятній церемонії були присутні рідні полеглих воїнів, їхні друзі, педагоги та учні школи, військовослужбовці гарнізону, представники органів влади, громадських об’єднань, духовенства тощо.

Право відкрити меморіальні дошки було надано доньці Владислава Балбашова – 7-річній Євгенії.

Учителі школи висловили слова гордості за вихованців, які стали захисниками Батьківщини, та поділилися спогадами про них, зазначивши, що в пам’яті всіх, хто знав цих мужніх воїнів, вони назавжди залишаться світлими людьми та справжніми героями.

Вічна шана і пам’ять героям!