Повідомлення

На честь загиблого розвідника Максима Бендерова проведено Всеукраїнський турнір з панкратіону

19 квітня 2015 року
Захід тривав протягом двох діб у місті Олександрія
На честь загиблого розвідника Максима Бендерова проведено Всеукраїнський турнір з панкратіону На честь загиблого розвідника Максима Бендерова проведено Всеукраїнський турнір з панкратіону

У липні минулого року під час виконання бойового завдання в зоні АТО загинув розвідник 3 окремого полку спеціального призначення Максим Бендеров. Максим був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, виборював призові місця на чемпіонатах Європи та світу. Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

З метою вшанування пам’яті видатного спортсмена, відважного воїна та патріота Міністерством сім’ї та молоді України за клопотанням Федерації панкратіону України прийнято рішення щодо проведення щорічного турніру імені Максима Бендерова в його рідному місті Олександрія Кіровоградської області.

Протягом 17 та 18 квітня участь у змаганнях взяло близько 100 спортсменів з усіх куточків України, у тому числі члени збірної команди України, майстри міжнародного класу. Завдяки досвідченим учасникам рівень турніру був надзвичайно високим.

Враховуючи популярність заходу, організатори планують залучити наступного року до участі в турнірі дітей та підлітків.