Повідомлення

На честь співробітника ГУР МО України на будівлі Вишгородської школи встановлено меморіальну дошку

23 вересня 2020 року
Так земляки увічнили пам’ять про Дмитра Булло
На честь співробітника ГУР МО України на будівлі Вишгородської школи встановлено меморіальну дошку

Вчора на виконання рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради на фасаді будівлі місцевої загальноосвітньої школи № 1 було встановлено меморіальну дошку на честь Дмитра Леонідовича Булло.

Полковник Булло проходив військову службу в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Від початку російської агресії проти нашої держави перебував на фронті, де очолював один із підрозділів воєнної розвідки. Був поранений, проте не залишив особовий склад та продовжував виконувати завдання за призначенням. Про ці завдання розповісти ще не прийшов час, але можна сказати, що завдяки його роботі багато життів наших воїнів було врятовано, сотні матерів дочекалися своїх дітей, а дружини – чоловіків. Керівництво ГУР МО України високо цінувало результати діяльності Дмитра Булло, про що свідчать його численні нагороди, зокрема відзнака “За мужність при виконанні спеціальних завдань” – одна з найвищих нагород розвідувального органу Міністерства оборони України.

Патріот рідного міста, він завжди мав із собою прапор Вишгорода – чотирикольорове знамено прикрашало його робоче місце під час виконання завдань на фронті.

Поранення, шалений робочий ритм та величезні службові навантаження зробили свою “чорну” справу – не витримало серце, та у 46 років Дмитро Леонідович – єдиний син у батьків та батько двох синів – пішов із життя.

На церемонію відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, близькі та бойові побратими Дмитра Булло. Розповідаючи про розвідника, присутні згадували, що постійно відчували його надійне плече, адже Дмитро Булло був справжнім воїном, мужнім офіцером та Людиною з великої літери.

Герої не вмирають! Вони живуть, доки ми про них пам’ятаємо!