Повідомлення

На честь про загиблого розвідника земляки встановили меморіальну дошку на школі, де він навчався

17 жовтня 2014 року
У селі Іванівка Кіровоградського району вшанували пам’ять сержанта Анатолія Бузуляка

Антитерористична операція внесла багато змін у суспільне життя українців. Поряд із консолідацією нашого народу, відродженням кращих традицій та укріпленням національної ідеї українці намагаються увічнити пам’ять загиблих героїв. Вшанування пам’яті загиблих під час АТО воїнів, крім безпосереднього вшанування їх ратного подвигу, має і потужну виховну функцію. Завдяки встановленим на навчальних закладах меморіальним дошкам молоде покоління українців буде пам’ятати полеглих захисників Вітчизни та знати, хто вбивав їхніх батьків, братів та земляків.

16 жовтня у селі Іванівка Кіровоградського району земляки вшанували пам’ять сержанта Анатолія Бузуляка. Заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України сержант А. Бузуляк загинув у липні ц. р. в районі міста Сніжного Донецької області.

На урочистому заході зібралися родичі та друзі, учні та педагоги місцевої школи, представники місцевої влади, односельці та бойові побратими Анатолія Бузуляка. Присутні згадали про життя героя, його кращі якості, зокрема, відповідальність та професійність.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання. А на завершення заходу виконали Гімн України.

На честь про загиблого розвідника земляки встановили меморіальну дошку на школі, де він навчався На честь про загиблого розвідника земляки встановили меморіальну дошку на школі, де він навчався