Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На будівництво житла для контрактників буде виділено 1 млрд гривень

11 липня 2017 року
Таку пропозицію вніс Президент України під час засідання РНБО України
На будівництво житла для контрактників буде виділено 1 млрд гривень

Під час засідання Ради Національної безпеки і оборони України Петро Порошенко вніс пропозицію спрямувати 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.

Президент України наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників. “У нас зараз більше 90 тисяч контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. Фактично ми маємо 100 % військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми маємо забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників”, – сказав Петро Порошенко.

Президент поставив завдання, щоб з 1 млрд грн, який виділяється сьогодні зі спеціального фонду Державного бюджету, було забезпечено розміщення мінімум 15 тис. контрактників, які “будуть мати можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії”. Він наголосив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тисяч квадратних метрів житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.