Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На аеродромі в псковській області знищено два ударні вертольоти, ще два суттєво пошкоджено

31 жовтня 2022 року

На аеродромі в псковській області знищено два ударні вертольоти, ще два суттєво пошкодженоНа військово-повітряній базі зс рф «веретьє» (псковська область, острів-5) вночі 31 жовтня відбувся потужний вибух. В результаті замінування два російські ударні вертольоти КА-52 «алігатор» та один МІ-28Н повністю знищено. Ще два – суттєво пошкоджено. Від вибуху уламки вертольотів розкидало в радіусі 200 метрів.

Деталі щодо знищення іншої техніки та особового складу – уточнюються.

З метою ліквідації наслідків підриву, а також «пошуку диверсійних груп» особовий склад військової частини піднято по тривозі, у військовій частині проходять слідчі дії.

Ка-52 «Алігатор» («Hokum B» за класифікацією НАТО) – розвідувально-ударний вертоліт російського виробництва. Вартість Ка-52 — близько $16 млн.

МІ-28Н «Нічний мисливець» ударний вертоліт – модифікована версія базового Мі-28. Ефективно використовується у нічний час. Призначений для вогневої протидії танкам та іншої броньованої техніки, а також малошвидкісних повітряних цілей і живої сили. Орієнтовна вартість модифікованої версії $16-18 млн.