Повідомлення

Мистецтво заради миру

4 березня 2015 року
Родини розвідників підтримують бойовий дух військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, а тим, хто повернувся з війни, допомагають якнайшвидше пристосуватися до мирного життя
Мистецтво заради миру

Зустрічаючись з матерями і дружинами військових, які задіяні в АТО, Президент України Петро Порошенко підкреслив, що захоплюється їх мужністю, патріотизмом і тим, як вони тримаються в той час, коли їхні чоловіки виконують непрості бойові завдання. Проте жінки не лише тримаються самі та оберігають сімейне вогнище, вони всіляко намагаються допомагати коханим як під час їхнього перебування у зоні бойових дій, так і після повернення додому.

Дружини розвідників чудово усвідомлюють, що війна – це екстремальні умови не тільки для фізичних можливостей людини, а й для психіки, тому підтримують захисників вітчизни всіма способами, зокрема створеними власноруч оберегами та витворами мистецтва.

Виставка таких творів, зроблених членами сімей військовослужбовців, відбулася нещодавно в будинку культури та відпочинку ГУР МО України.

Мистецтво заради миру

Усі представлені роботи свідчили про патріотизм та любов до рідної землі. Експозиція рясніла національними рушниками, вишиванками та іконами. Створені майстринями доробки випромінювали позитивну енергетику та вселяли у відвідувачів віру у майбутнє мирне життя.

Особливу зацікавленість військовослужбовців викликали дитячі стенди. У доробках дітлахів відчувалися дорослі почуття, викликані війною. Це переживання від очікування батьків з війни, радість від їх повернення додому і … біль від втрати найріднішої у світі людини.

За словами організаторів виставки, основною метою її проведення було підвищення бойового духу українських воїнів та нагадування їм, якою красивою і барвистою є Україна, коли в ній панує мир.

Мистецтво заради миру

Після завершення виставки найкращі експонати відправлять в зону бойових дій для підтримання бойового духу захисників України.