Повідомлення

“Ми здійснюємо “перезавантаження” воєнної розвідки”

7 вересня 2015 року
Президент України Петро Порошенко привітав військовослужбовців та ветеранів воєнної розвідки з професійним святом
“Ми здійснюємо “перезавантаження” воєнної розвідки”

Звертаючись до присутніх на урочистостях, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив важливість діяльності української розвідки в сучасних умовах, коли проти України Росія веде неоголошену, підступну та жорстоку війну.

Ключовими завданнями воєнної розвідки на найближчий час Президент України визначив розширення спроможностей агентурної розвідки, нарощування потенціалу радіоелектронної, повітряної та космічної розвідок, налагодження співпраці із спецслужбами країн-членів НАТО та Європейського Союзу.

“Ми здійснюємо “перезавантаження” воєнної розвідки”

За особисту мужність та високий професіоналізм, сумлінне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку Петро Порошенко вручив 11 державних нагород офіцерам-розвідникам, які відзначилися під час проведення АТО.

Після цього розвідників із професійним святом привітали Міністр оборони України Степан Полторак, Голова Служби безпеки України Василь Грицак, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко та Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, які відзначили важливу роль української воєнної розвідки в умовах сьогодення.

“Ми здійснюємо “перезавантаження” воєнної розвідки”

У свою чергу, начальник ГУР МО України зазначив: “Своє професійне свято ми відзначаємо у непростий час, в умовах збройної агресії Росії та проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.

На тлі радикальних змін у європейській системі безпеки ми змінюємо формат своєї структури, уточнюємо завдання, по суті, здійснюємо “перезавантаження” воєнної розвідки. Необхідні подальші реформи, щоб вивести воєнну розвідку, у першу чергу її оперативні й оперативно-технічні складові, на найсучасніший рівень, що відповідатиме вимогам часу.

Ми повинні бути готовими до подальшого розвитку подій як на наших кордонах, так і в широкому міжнародному вимірі”.