Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Ми заступимося за українців”

25 листопада 2021 року
Про те, які сценарії допомоги Україні пропонують у Конгресі США, йдеться у публікації видання “Голос Америки”
“Ми заступимося за українців”

Як йдеться у статтівидання “Голос Америки”, в останні дні чіткі заяви на підтримку України в Конгресі США пролунали як від республіканців, так і від демократів. Голова сенатського комітету з розвідки демократ Марк Ворнер заявив, що агресивна риторика та дії Володимира Путіна загрожують миру та стабільності Європи та світу.

У своїй заяві він закликав Білий дім до рішучих дій. “Адміністрація Байдена має працювати із союзниками, щоб продемонструвати Путіну: подальші дії з дестабілізації безпеки Європи призведуть до руйнівних наслідків для економіки Росії та її подальшої ізоляції від цивілізованого світу”, – йдеться в заяві Марка Ворнера.

З такою позицією погоджується республіканський конгресмен Браян Фіцпатрик – співголова групи підтримки України в Конгресі, який також є членом розвідувального комітету Палати представників. Члени цього комітету отримують регулярні звіти від американської розвідки і знайомі із ситуацією.

На його думку, Білий дім має дотриматися зобов’язань перед Києвом і зробити все у своїх силах для того, щоб допомогти Україні в разі необхідності.

“Україна є самостійною, незалежною державою і має залишатися нею. Ми повинні зробити більше ніж просто про це сказати – ми повинні підкріпити це діями, включаючи відправку наших військових, обладнання, і надіслати недвозначне та непримириме повідомлення Володимиру Путіну, що Сполучені Штати заступляться за наших друзів в Україні. Це єдина мова, яку розуміє Путін. Ввічливість тут не працює”, – зазначив Браян Фіцпатрик.