Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Ми продовжили їхню справу…”

22 березня 2019 року
Сьогоднішні українські воїни, як і їхні прадіди, гордо та мужньо відстоюють право на власну незалежну державу
“Ми продовжили їхню справу…”

Про це співробітники ГУР МО України говорили із завідувачем кафедри новітньої історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрієм Пижиком. Зустріч відбулася з нагоди проголошення незалежності Карпатської України.

Проводячи паралелі між подіями 80-річної давнини та сучасністю, Андрій Миколайович назвав проголошення незалежності Карпатської України актом надзвичайної сміливості і патріотизму, який проявила тогочасна еліта української нації. Перед Другою світовою війною, коли європейські політики сподівалися умиротворити агресора, українці гордо і мужньо заявили про своє право вільно жити на своїй землі. Герої Красного Поля – карпатські січовики – стоять в одному ряду із захисниками України під Крутами, героями УПА, нашими сучасниками, що захищають свободу і незалежність України у боротьбі з російською агресією.

У розмові з науковцем розвідники зазначили, що нинішні українські воїни продовжують величну справу своїх славетних прадідів. Як і герої Карпатської Січі, вони йдуть у бій за свободу України. Йдуть з вірою в її майбутнє, з вірою, яка обов’язково приведе нас до перемоги.