Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ми плануємо значно збільшити фінансовий ресурс на модернізацію і закупівлю нової техніки

11 жовтня 2017 року
Про це заявив Міністр оборони України на Міжнародній виставці озброєння та військової техніки
Ми плануємо значно збільшити фінансовий ресурс на модернізацію і закупівлю нової техніки

10 жовтня ц. р. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь в урочистому відкритті XIV Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння та військової техніки (далі – ОВТ) “Зброя та безпека”, на якій ознайомився із представленими зразками ОВТ українського та іноземного виробництва.

Як повідомив генерал армії України Степан Полторак, по завершенню виставки буде підписано контракт на закупівлю модернізованих БТР-4Е. Окрім цього, у 2017 році було внесено зміни до державного оборонного замовлення, планується значно збільшити замовлення для ЗС України на протитанкові ракетні комплекси “Стугна”, “Корсар” та інші. Він також наголосив, що, враховуючи фінансовий ресурс, який Міністерство оборони отримало влітку, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків “Оплот”.

“Переваги, які ми бачимо на наступний рік, – це засоби протиповітряної оборони, протитанкові засоби, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати, інші напрямки, які значно підвищать рівень боєздатності наших Збройних Сил”, – зазначив Міністр оборони України.