Повідомлення

“Ми переходимо до нового етапу з розвитку техніки Збройних Сил України”

29 січня 2019 року
Про це заявив Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи у Харкові
“Ми переходимо до нового етапу з розвитку техніки Збройних Сил України”

“Ми переходимо до нового етапу з розвитку техніки Збройних Сил України. Це етап створення, виробництва, експлуатації нової техніки: танків, БТР, ракет, машин, систем залпового вогню, артилерії. Все це дасть нам можливість захистити себе від агресора, захистити нашу землю, рідних і близьких від загроз, які, на жаль, зараз існують”, – зазначив Міністр оборони України.

Глава оборонного відомства наголосив, що від того, наскільки якісно виробники вироблять продукцію, залежить не тільки виконання особовим складом бойових завдань, а, у першу чергу, те, скільки хлопців повернуться додому живими і здоровими.

Степан Полторак висловив переконання у тому, що чимало підприємств мають можливість значно посилити співпрацю з оборонним відомством. Відповідно Міністерство оборони могло би більше замовляти продукції для Збройних Сил України.

“Але тут, звичайно, потрібне виконання двох умов. Перше – це спроможність підприємств поставляти продукцію. І в цьому напрямку підприємства мають працювати постійно для того щоб представляти нові зразки. А Міністерству оборони треба мати фінансовий ресурс, щоб укладати контракти, давати додаткові робочі місця, нове грошове утримання для всіх, хто працює. Таким чином, можливо значно підвищити рівень боєздатності наших Збройних Сил”, – підкреслив Міністр оборони України.