Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Музичний гурт “Друга ріка” передав 1,8 мільйона гривень спецпризначенцям ГУР МО України

30 липня 2023 року

Музичний гурт “Друга ріка” передав 1,8 мільйона гривень спецпризначенцям ГУР МО УкраїниГурт “Друга ріка” спільно з Благодійним фондом Діани Подолянчук передали спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України 1 810 006 гривень.

Українські музиканти зібрали гроші для воєнних розвідників під час благодійного концертного туру у Європі, який організувала та створила команда SIVAK.Concert agency.

У межах виступів “Другої ріки” публіка мала змогу взяти участь у влаштованому музикантами благодійному аукціоні, де розігрували: патріотичні картини, брелки з ракети «калібр», сувеніри з танку Т80, а також гітари, укулеле та інші лоти.

Музичний гурт “Друга ріка” передав 1,8 мільйона гривень спецпризначенцям ГУР МО УкраїниМузичний гурт “Друга ріка” передав 1,8 мільйона гривень спецпризначенцям ГУР МО України

Як прояв вдячності за допомогу, що буде використана на закупівлю бойового обладнання, спецпризначенці ГУР МО України вручили музикантам “Другої ріки” підписаний воїнами державний прапор та пам’ятний сувенір від української воєнної розвідки.

Дякуємо за підтримку!

Слава Україні!