Повідомлення

“Мудрі, сміливі, хоробрі!” – діти України вітають воїнів ЗС України

29 грудня 2020 року
Цікавий відеопроєкт від Військового телебачення України
“Мудрі, сміливі, хоробрі!” – діти України вітають воїнів ЗС України

Неймовірно теплий проєктвід військових журналістів: діти різного віку з п’яти міст України відповіли на кілька запитань та напередодні новорічних свят передали військовослужбовцям свої побажання і сподівання.

Діти, де б вони не жили в нашій країні, дивляться на армію подібними очима. Шестирічний львів’янин Маркіян, дев’ятирічна киянка Ліза чи 13-річний Єгор із Сєвєродонецька – усі вони з гордістю називають Збройні Сили та військовослужбовців тими, хто “б’ється за нашу Україну з ворогами” та хто “може віддати своє життя за Батьківщину”. Одинадцятирічна Марійка з Києва вважає, що українські солдати “мудрі, сміливі, хоробрі”, і її, не змовляючись, підтримують діти з різних регіонів.

Для когось це відео може стати одкровенням: і справді, де ще ви дізнаєтеся, кого вважає героєм юна Аріна та чому, на думку донеччанки Поліни, українці захищають свою країну. Окрім поздоровлень та побажань, діти розповідають про відомі їм військові професії, а 11-річна Анастасія з дитячою безпосередністю заявила: “Я б вибрала розвідника”. Саша з Києва “обирає” танкіста або снайпера…