Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Може бути ланцюгова реакція”, ― представник ГУР Андрій Юсов про наслідки бєлгородських подій

25 травня 2023 року

“Може бути ланцюгова реакція”, ― представник ГУР Андрій Юсов про наслідки бєлгородських подійУкраїнська розвідка відзначає лояльність місцевого населення до російських повстанців у бєлгородській області.

Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

За його словами, нещодавні події на бєлгородщині були настільки несподіваними для держави-агресора, що дезорієнтували її.

«З боку окупаційної влади там спостерігається паніка, хаос і невизначеність», ― зазначив Юсов.

Представник ГУР МО України додав, що евакуацію з населених пунктів бєлгодщини російсько-окупаційне керівництво розпочало через власні артилерійські удари по цивільних помешканнях, а озвучені московитами втрати серед російських повстанців не відповідають дійсності.

"Це нашвидкуруч зліплені пропагандистські фейки. Насправді російська пропаганда зламалася після подій на бєлгородщині і донині не може чітко пояснити якісь ключові повідомлення навіть для внутрішньої аудиторії. Весь світ побачив, що у росії розвивається справжнє внутрішнє протистояння", ― прокоментував Андрій Юсов.

Також він повідомив, що воєнна розвідка України нині перевіряє інформацію про перекидання московією своїх підрозділів з фронту на російську територію з метою зміцнення власних кордонів.

Андрій Юсов акцентував, що в діях повстанців-громадян рф, які наводять конституційний лад на своїй території, значно більше легітимності, ніж у злочинного кремлівського керівництва, який фактично встановив в росії режим внутрішньої окупації.

Представник ГУР МО України припустив, що дії російських добровольців в бєлгородській області можуть спричинити ланцюгову реакцію в інших регіонах рф із залученням ще більшої кількості людей.