Повідомлення

Молоді розвідники дали клятву захищати Українську державу та непохитно стояти на сторожі свободи і незалежності

2 травня 2015 року
Лютізький плацдарм – священне для кожного українця місце. У Другій світовій війні, боронячи від нацизму рідну землю, тут полягли сотні тисяч найкращих синів української нації. Саме на цій землі молоді воїни-розвідники дали клятву на вірність Батьківщині

Складання Військової присяги на вірність Українському народові – трепетне й пам’ятне дійство. Під час ритуалу, який уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь українського народу, оборонців та визволителів рідної землі, молоді солдати-розвідники проголосили чи не найголовніші в своєму житті слова.

Після складання присяги особовий склад зі знаменною подією привітали представники місцевої влади, духовенства, історики, ветерани Другої світової війни та учасники бойових дій на Сході України. А колектив духового оркестру подарував присутнім незабутнє дефіле.

Після церемонії гості та рідні військовослужбовців мали можливість оглянути зразки зброї, спеціальних засобів та техніки, які використовуються під час виконання бойових завдань та в зоні проведення АТО.

Ознайомившись із соціально-побутовими умовами, які створили для особового складу, батьки солдатів подякували командуванню військової частини за турботу про їхніх дітей.