Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Мобілізованих зс рф почали забезпечувати бронежилетами і шоломами іранського виробництва, також з Ірану в рф прибувають нові групи «радників» із застосування безпілотників

24 жовтня 2022 року

Мобілізованих зс рф почали забезпечувати бронежилетами і шоломами іранського виробництва, також з Ірану в рф прибувають нові групи «радників» із застосування безпілотниківЧерез неспроможність забезпечити нову хвилю мобілізованих необхідною амуніцією власного виробництва, зс рф починає використовувати спорядження іранського виробництва. Найближчим часом заплановано передачу 3000 одиниць бронезахисту – 1500 бронежилетів, 1500 шоломів виробництва «Milad» (Іран). Наразі іранська амуніція знаходиться на складі 1061 центру матеріально-технічного забезпечення 3 мотострілкової дивізії (солоті/валувайки, білгородської області).

Влада Ірану планує відправити нову групу радників для надання допомоги зс рф у бойовому застосуванні нового типу БпЛА – «Arash-2» та іранських ракет класу «земля-земля». Їхні поставки планується розпочати вже найближчим часом.

Також з Ірану в джанкой відбула група радників Корпусу вартових ісламської революції для надання допомоги у бойовому застосуванні та удосконаленні БпЛА типу «Shahed-136» та «Mohajer-6».