Повідомлення

Міністр оборони України визначив завдання начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України

23 травня 2019 року
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України
Міністр оборони України визначив завдання начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України

Сьогодні у Міністерстві оборони України відбулася офіційна церемонія представлення керівному складу Збройних Сил України новопризначеного начальника Генерального штабу України – Головнокомандувача ЗС України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, під час якої Степан Полторак визначив йому низку завдань.

“Перед Вами стоїть триєдине завдання. Перше – це продовження відсічі збройної агресії з боку Російської Федерації, підвищення бойових можливостей і спроможностей Збройних Сил України щодо виконання бойових завдань за призначенням. Друге – це впровадження заходів оборонної реформи. При цьому особливу увагу звертаю на реформування системи управління ЗС України. Третє – це забезпечення європейської та євроатлантичної інтеграції Збройних Сил. Для цього Вам необхідно сформувати план роботи Генерального штабу та завершити до кінця 2020 року основні етапи реформування Української армії відповідно до стандартів НАТО”, – зазначив Міністр оборони України.

Окрім того, Степан Полторак наголосив на необхідності мотивації особового складу та соціального захисту військовослужбовців і членів їхніх сімей, забезпечення правопорядку у Збройних Силах та зміцнення військової дисципліни, військово-патріотичного виховання, підвищення ефективності застосування нового озброєння і техніки та переозброєння ЗС України. З цією метою Міністр оборони України поставив завдання Генеральному штабу підготувати відповідні пропозиції.