Повідомлення

Міністр оборони України визначив пріоритетні завдання на 2018 рік

24 січня 2018 року
Серед пріоритетних завдань – відновлення та розвиток оборонної інфраструктури, зокрема будівництво центрів підготовки розвідувальних підрозділів
Міністр оборони України визначив пріоритетні завдання на 2018 рік

23 січня ц. р. відбулося засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України, під час якого Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак окреслив пріоритетні завдання.

“Серед пріоритетних завдань командирів та начальників усіх рівнів, кожного органу військового управління – боротьба з корупцією та поліпшення стану дисципліни та правопорядку у Міністерстві оборони та Збройних Силах України”, – зауважив Міністр оборони України Степан Полторак та наголосив керівникам на забезпеченні абсолютної нетерпимості до проявів корупції та притягненні до відповідальності всіх осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

“Одне із пріоритетних завдань Генерального штабу, органів військового управління всіх рівнів та Військової служби правопорядку – налагодити ефективну роботу з особовим складом з питань зміцнення військової дисципліни та підтримання статутного порядку”, – поставив завдання Міністр оборони України.

“Підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців – серед наших головних завдань на 2018 рік. Міністр оборони України визначив пріоритетні завдання на 2018 рікДоручаю Генеральному штабу, Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України створити належні умови для проходження служби та комфортного розміщення військовослужбовців”, – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України доручив Генеральному штабу, Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України докласти максимум зусиль для відновлення та розвитку інфраструктури пунктів постійної дислокації військових частин, у першу чергу заново створених, за для належного розміщення та забезпечення повсякденної діяльності та потреб особового складу в них, на полігонах та в навчальних центрах.

“Серед пріоритетних завдань на 2018 рік також будівництво понад 180 житлових комплексів для військовослужбовців за контрактом. Це підвищить рівень мотивації особового складу до військової служби”, – сказав Степан Полторак.