Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Міністр оборони України визначив п’ять пріоритетних напрямів оборонної реформи

12 липня 2017 року
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України
Міністр оборони України визначив п’ять пріоритетних напрямів оборонної реформи

Сьогодні, під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та ЗС України, яке відбулося за участю іноземних стратегічних радників при вітчизняному оборонному відомстві, Міністр оборони України визначив п’ять пріоритетних напрямів оборонної реформи, де необхідно зосередити зусилля.

Зокрема, для реалізації продуманої кадрової політики необхідно вжити заходів для забезпечення утримання у військах загартованого людського ресурсу – військовослужбовців з бойовим досвідом, постійного розвитку та збереження сержантського складу, зміцнити офіцерський корпус, забезпечити реальні можливості кар’єрного зростання для всіх категорій військовослужбовців та підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Другим стратегічним напрямом Міністр оборони України назвав забезпечення збалансованого підходу у використанні фінансових та матеріальних ресурсів. Для цього необхідно системно запроваджувати новий тип оборонного планування, заснованого на спроможностях, максимізувати використання можливостей власних підприємств для наповнення спецфонду Міністерства оборони. Також необхідно посилити жорсткий контроль за цільовим та ефективним використанням фінансових ресурсів й оптимізувати використання міжнародної ресурсної допомоги.

По-третє, генерал армії України Степан Полторак зазначив, що Україна повинна ввійти до колективної системи безпеки НАТО, й останній візит в Україну Генерального секретаря Альянсу свідчить про те, що такий рух енергійно розпочато.

Забезпечення складових сил оборони необхідним озброєнням, військовою і спеціальною технікою визначено четвертим пріоритетним напрямом оборонної реформи. Так, необхідно наростити виробничі спроможності підприємств оборонно-промислового комплексу.

П’ятим пріоритетним напрямом оборонної реформи генерал армії України Степан Полторак назвав розвиток та удосконалення оборонної інфраструктури.