Повідомлення

Міністр оборони України поінформував про підсумки багатосторонніх та двосторонніх міжнародних зустрічей у Штаб-квартирі НАТО

9 червня 2018 року
Поточного тижня генерал армії України Степан Полторак провів низку міжнародних зустрічей

За словами Міністра оборони України, його американський колега повідомив про готовність Сполучених Штатів Америки виділити другий транш фінансової допомоги, яка буде використана для подальших оборонних потреб на засадах нового Закону України “Про національну безпеку України”.

Міністр оборони України поінформував про підсумки багатосторонніх та двосторонніх міжнародних зустрічей у Штаб-квартирі НАТО

Канада на підставі досягнутих домовленостей у галузі військово-технічного співробітництва відпрацює перелік оборонного обладнання з урахуванням потреб України та можливостей обох країн, а Литва продовжить підтримку наших реформ, зокрема в галузі освіти.

“З наступного року ми готуватимемо офіцерів для ЗС України за стандартами і формами Альянсу. Необхідну допомогу у цій сфері нам надаватиме, у тому числі, Литва”, – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

“Ми також домовилися з Польщею продовжити роботу в рамках спільної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ та обговорили питання поглиблення співпраці за деякими проектами військово-технічного співробітництва”, – повідомив він.

Також Міністр оборони України зазначив, що Велика Британія продовжує підтримувати наші зусилля у системі створення внутрішнього контролю, управління ризиками та оборонними ресурсами.