Повідомлення

Мета співпраці – перемога

2 грудня 2014 року
Бойові дії на Сході України показали сконсолідованість нашої нації в боротьбі за територіальну цілісність держави та небувалу підтримку суспільством Українського війська
Мета співпраці – перемога

Саме таку підтримку можна спостерігати на прикладі співпраці мешканців Кіровоградщини з розвідниками окремого полку спеціального призначення. Пункт постійної дислокації військової частини знаходиться в обласному центрі. І хоча особовий склад полку сьогодні виконує завдання в зоні АТО, кіровоградці про своїх не забувають. Волонтерські організації міста та області збирають гуманітарну допомогу для розвідників та чи не щодня везуть її на передову. Нещодавно жителі Олександрівського району передали військовослужбовцям окремого полку спеціального призначення майже дві тонни гуманітарної допомоги. Волонтери зібрали овочі та фрукти, цукор, борошно, олію, крупи, солодощі, варення, сало, консерви, згущене молоко, а також теплий одяг та інші речі.

Разом з дорослими кіровоградцями українським воякам у зоні АТО допомагають вистояти проти ворожої агресії і школярі. Вони виготовляють на уроках трудового навчання необхідні на передовій речі, наприклад, водонепроникні сірники й чохли для різного приладдя, міні-пічки та свічки-горілки тривалого використання. Діти охоче вчаться виготовляти ці й подібні речі, особливо коли знають, що їхніми виробами користуватимуться земляки-розвідники.

Коли славетні “кіборги” приїжджають у Кіровоград на нетривалий відпочинок, то є бажаними гостями у навчальних закладах міста.

Мета співпраці – перемога

Кілька днів тому спецпризначенці завітали до дитячого юнацького центру “Лідер”. Бійці продемонстрували дітям зразки озброєння, розповіли про бойові події на Сході України та подвиги розвідників 3 окремого полку спеціального призначення України у Донецькому аеропорту.

Всі учасники зустрічі вшанували пам’ять про загиблих у боях військовослужбовців хвилиною мовчання, а учні вручили солдатам пам’ятні сувеніри та квіти.