Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Маємо забезпечити належну оборону країни,” – Президент України

12 листопада 2015 року
Петро Порошенко вчора провів засідання РНБО України, присвячене питанню фінансування сектору оборони та безпеки в наступному році.
“Маємо забезпечити належну оборону країни,” – Президент України

Під час засідання одним з головних пріоритетів фінансування Глава держави назвав підвищення зарплат військовослужбовців. Також пріоритетами у фінансуванні визнано проведення інтенсивної бойової підготовки, реалізацію державного оборонного замовлення, розширення спроможності розвідувальних органів, посилення контррозвідувального захисту, боротьба з тероризмом і диверсійною діяльністю, облаштування і забезпечення захисту державного кордону України, модернізацію морської охорони.

Глава держави відзначив, що вже вдалося значно підвищити ефективність використання коштів, зокрема, завдяки діяльності волонтерського десанту в Міністерстві оборони, створенню офісу реформ, переходу на електронні торги, звільненню низки посадовців за підозрою у корупції.

“Наступного року, як у цьому і в минулому, ми будемо комбінувати військові зусилля з дипломатичними і обов’язково переможемо. Бо ніхто не може зрівнятися з українцями у бойовому дусі, патріотизмі, вишколі, моральному дусі. Підтвердженням цього є те, що з нами – весь світ. В цій визвольній війні з нами є правда. Бо на нашій території знаходиться ворог. Ми маємо зробити все можливе, щоб звільнити українську землю. І ще раз наголошую на тому, що за ці півтора роки ми підняли боєздатність Української армії на рівень однієї з найкращих на континенті”, – заявив Президент.