Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Маємо поліпшувати умови для наших військових”

19 липня 2019 року
Про це сьогодні зазначив Президент України Володимир Зеленський під час огляду модулів для розміщення військовослужбовців
“Маємо поліпшувати умови для наших військових”

На виконання завдання Президента України щодо поліпшення побутових умов українських військовослужбовців у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Міністерстві оборони України було презентовано експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах.

Міністр оборони України Степан Полторак та начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак продемонстрували Главі держави дослідні зразки модулів для проживання особового складу, в яких є санітарні вузли, ліжка, шафи та інші необхідні умови.

Під час спілкування з журналістами Володимир Зеленський нагадав, що доручив керівництву ЗС України поліпшити умови перебування воїнів після того, як відвідав лінію розмежування поблизу Станиці Луганської, та наголосив, що пріоритетне завдання для України – зупинити вогонь і закінчити війну. Але такі мобільні споруди знадобляться і в мирний час, наприклад, для проведення навчань. Що ж до термінів реалізації програми, то, за словами Президента України, вона має бути виконана до кінця поточного року.

Як зазначили учасники зустрічі, наступного понеділка будуть оголошені торги на виробництво таких модулів. При цьому Володимир Зеленський наголосив на важливості участі у проєкті вітчизняних виробників.