ЗМІ про нас

Майбутні розвідники та спецпризначенці вночі подолали 30 кілометрів пересіченою місцевістю

28 вересня 2019 року / інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Майбутні розвідники та спецпризначенці вночі подолали 30 кілометрів пересіченою місцевістю

На Одещині триває польовий вихід майбутніх офіцерів військової розвідки та сил спеціального призначення. Під час виходу з курсантами другого курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) проводять практичні заняття зі спеціальної розвідки.

Курсанти, зокрема, відпрацьовують на базі Центру забезпечення навчального процесу академії навчальні питання щодо маскування, підготовки до навчально-бойових завдань, забезпечення боєздатності та життєдіяльності розвідника, пересування в різних умовах обстановки, а також подолання перешкод «Спеціалізованої психологічної смуги розвідника».

Майбутні розвідники та спецпризначенці вночі подолали 30 кілометрів пересіченою місцевістю Майбутні розвідники та спецпризначенці вночі подолали 30 кілометрів пересіченою місцевістю

Практична складова тренувань для розвідників і спецпризначенців розпочалася з виходу в район виконання завдання із подоланням 30 кілометрів пересіченої місцевості вночі та відпрацюванням дії під час відриву від противника на ділянці у 10 кілометрів.