Повідомлення

Майбутні педагоги з Волині передали допомогу розвідникам

3 листопада 2015 року
30 тисяч гривень зібрали студенти та викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу на благодійних заходах, що проходили з нагоди Дня народження навчального закладу
Майбутні педагоги з Волині передали допомогу розвідникам

За 14500 гривень вже придбано 11 комплектів сучасних зимових спальних мішків, що використовуються розвідниками під час спецоперацій на ворожій території.

– Розвідники, виконуючи бойові завдання, не сплять у бліндажах, а ночують там, де застане ніч. Тому зимові спальні мішки та теплі каремати нині нам дуже необхідні. Знаю, що ваш коледж неодноразово допомагав українській армії, повірте, ця допомога для нас дуже важлива. Дякую студентам, їхнім батькам, викладачам за підтримку, ви справжні патріоти своєї землі. Вітаю ваш навчальний заклад із днем народження, бажаю йому процвітання, педагогам – хороших студентів, ну а самим студентам – гарних оцінок, – зазначив командир відділення розвідників 14-ї ОМБр Дмитро Катков.

Решту коштів, за інформацією організаторів заходів, витратять на придбання для розвідників спеціального комп’ютерного обладнання.