Повідомлення

Майбутні офіцери-розвідники завершили курс військово-професійної підготовки

11 вересня 2020 року
Першокурсники факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії успішно завершили початкову військову підготовку
Майбутні офіцери-розвідники завершили курс військово-професійної підготовки

Керівники комплексного заняття з психологічної підготовки перевірили знання та навики, які курсанти отримали за час проходження курсу військово-професійної підготовки. Особливістю ж цього тренування стало те, що проводилось воно на фоні значних фізичних та психологічних навантажень на учасників.

Під час фінальних випробувань першокурсники академії долати смугу перешкод з імітацією руїн споруд, інженерних загороджень, природних завалів та заражених ділянок місцевості, здійснили п’ятикілометровий марш та тренувалися вражати броньовані засоби противника.

Під керівництвом досвідчених викладачів та інструкторів майбутні офіцери-розвідники навчилися діяти на полі бою, опанували правила переміщення у складі малих тактичних груп, набули навиків поводження зі зброєю.

Методика викладання дисциплін у Військовій академії постійно вдосконалюється. Викладачі вивчають та передають курсантам досвід українських розвідників, які беруть участь в операції Об’єднаних сил.