Повідомлення

Майбутні офіцери-розвідники провели музичний урок мужності для школярів

7 грудня 2017 року
Наприкінці виступу вражені слухачі аплодували курсантам стоячи
Майбутні офіцери-розвідники провели музичний урок мужності для школярів

В Одесі в рамках військово-патріотичної акції курсанти Військової академії провели музичний урок мужності для учнів загальноосвітньої школи.

На початку зустрічі майбутні офіцери розповіли школярам про героїчні вчинки українських воїнів, які виконують бойові завдання в районі АТО. Продовженням уроку мужності став спільний виступ юних талантів та курсантського ансамблю “254”. Вражені музичним виступом розвідників хлопці та дівчата аплодували їм стоячи.

За словами директора школи Світлани Фоменко, проведений захисниками нашої країни урок мужності дав можливість школярам оцінити сьогоднішній день, уявити собі майбутнє нашої країни. “Подвиг українських воїнів залишиться навічно в історичній пам’яті нашого народу як символ великої перемоги, як втілення народного гніву проти загарбників, що зазіхнули на наші рідні землі. Пам’ять про воїна-визволителя, безстрашного, чесного й відданого своїй Батьківщині, залишиться в юних серцях”, – підкреслила вона.

Варто зазначити, що курсантський ВІА “254” в цьому році став учасником II-го Всеукраїнського фестивалю “Пісні, народжені в АТО”, на якому представив слухачам свої нові пісні “Розвідник”, “Пробач”, “Розвідники вкажуть дорогу”, “Спецназівці прокладають шлях” та “Героєм став, навіки українським”.