Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Майбутні офіцери-розвідники долучилися до благодійної акції зі здачі крові пораненим воїнам АТО

21 січня 2015 року
Захід відбувся на базі Одеської обласної станції переливання крові

Майбутні офіцери-розвідники долучилися до благодійної акції зі здачі крові пораненим воїнам АТОВ Одесі проведено благодійну акцію з безоплатної здачі донорської крові для поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні в медичних закладах міста.

Разом із багатьма тисячами одеситів до шляхетної справи з надання допомоги пораненим воїнам, серед яких є і відомі “кіборги” – захисники Донецького аеропорту, долучився особовий склад факультету Високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії.

Без краплі вагань або сумніву майбутні офіцери-розвідники та офіцери-десантники висловили бажання здати кров пораненим. Адже крім офіцерської честі та взаємодопомоги, курсантів, серед яких також є учасники АТО, до такого вчинку зобов’язувало бойове братерство. Майбутні українські офіцери не могли не допомогти своїм пораненим бойовим побратимам.

Майбутні офіцери-розвідники долучилися до благодійної акції зі здачі крові пораненим воїнам АТОЗі словами вдячності до учасників благодійної акції звернувся головний лікар Одеської обласної станції переливання крові Михайло Бартко. Він зазначив, що своїм вчинком усі донори продемонстрували приклад справжнього патріотизму. Крім цього, лікар закликав небайдужих жителів і надалі допомагати одужувати пораненим українським воїнам.