Повідомлення

Людина продовжує жити доти, доки її пам’ятають

4 серпня 2015 року
У пам’ять про загиблого розвідника Анатолія Бузуляка в його рідному селі на Кіровоградщині відкрито дитячий майданчик
Людина продовжує жити доти, доки її пам’ятаютьЛюдина продовжує жити доти, доки її пам’ятають

Днями виповнився рік від дня загибелі під час виконання бойового завдання у зоні АТО заступника командира розвідувальної групи спеціального призначення 3 окремого полку спеціального призначення сержанта Анатолія Бузуляка.

З метою увічнення пам’яті розвідника за сприяння місцевої влади та благодійників на фасаді школи, де він навчався, встановили меморіальну дошку, а також назвали на його честь одну з вулиць рідного села.

У річницю загибелі спецпризначенця його мати вирішила зробити подарунок місцевим малюкам. Гроші, виділені державою після смерті сина, Галина Дмитрівна Бузуляк витратила на облаштування дитячого майданчика в селі Іванівка.

Вшанувати пам’ять героя прийшли його односельці та представники органів місцевої влади області та району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблого розвідника. Згадували, яким хлопець був добрим, щирим, завжди готовим прийти на допомогу, як любив і цінував життя, як впевнено і мужньо пішов захищати країну... І як у село прийшла скорботна звістка про смерть їхнього односельця в зоні АТО... Про загиблого героя тут завжди пам’ятатимуть, казали промовці, дякуючи Галині Дмитрівні за сина-патріота, мужнього і хороброго.

Людина продовжує жити доти, доки її пам’ятають... Вічна Слава Герою!