Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ліцеїсти, студенти та здобувачі проходитимуть карантин у домашніх умовах

17 березня 2020 року
Про це повідомила прессекретарка Міністра оборони України Світлана Павловська під час брифінгу в Українському кризовому медіацентрі
Ліцеїсти, студенти та здобувачі проходитимуть карантин у домашніх умовах

"У вищих військових навчальних закладах з 12 березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України введено карантин. Ми говоримо про те, що сьогодні в Україні функціонує 11 вищих військових навчальних закладів. Понад 14 тисяч осіб, які в них навчаються, – це ліцеїсти, курсанти, студенти та здобувачі. Міністром оборони України та начальником Генерального штабу ЗС України вжито відповідних заходів задля того, щоб всі ліцеїсти, студенти та здобувачі були відправлені до місць постійного проживання для проходження карантину в домашніх умовах", – зазначила Світлана Павловська.

Курсантів залишили у місцях постійної дислокації, але керівництво закладів переглянуло та скорегувало навчальні плани підготовки військових фахівців з урахуванням заходів карантину. Обмежено перебування та пересування здобувачів освіти поза територією вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ). Призупинено звільнення курсантів з розташування ВВНЗ, а зустрічі з рідними та близькими відбуваються у спеціально відведених місцях під наглядом медиків. Також у ВВНЗ обмежено проведення масових спортивних та культурних заходів.