Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Лікувальні заклади ЗС України забезпечать найкращим медичним обладнанням

23 жовтня 2020 року
Про це повідомив командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко
Лікувальні заклади ЗС України забезпечать найкращим медичним обладнанням

На наступний рік на потреби Командування Медичних сил ЗС України в закупівлі обладнання та виробів медичного призначення планують виділити близько 870 мільйонів гривень, з них 230 мільйонів – саме на закупівлю новітнього обладнання. Про це під час відкриття оновленого відділення в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування “Одеський” повідомив командувач Медичних сил ЗС України.

“Водночас триває активна співпраця з нашими закордонними партнерами. Лише цього року Німеччина виділила допомоги на суму 3,2 млн євро, на які закуплено сучасні медичні апарати для багатьох військових лікувальних закладів. Від японського уряду отримали на закупівлю обладнання 1,5 млн доларів. Переконаний, наступного року ця співпраця продовжиться, що дозволить збільшити обсяги закупівель якісного й надійного медичного обладнання для українського війська”, – розповів генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

“На жаль, війна не закінчилася. Кількість учасників бойових дій, військовослужбовців інших категорій, військових пенсіонерів, які потребують реабілітації, постійно збільшується. Тому система закладів санаторно-курортного лікування та реабілітації у ЗС України і надалі розвиватиметься і вдосконалюватиметься, – зазначив командувач Медичних сил ЗС України.