Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Кирило Буданов виступив з лекцією для слухачів програми  Гарвардського університету

21 червня 2024 року

Кирило Буданов виступив з лекцією для слухачів програми  Гарвардського університетуНачальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов виступив з онлайн-лекцією для слухачів програми підготовки “Senior Executive Fellows” Школи управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету.

Керівник української спецслужби висловив думки про нинішній світовий порядок, виклики і загрози для глобальної безпеки, породжені російсько-українською війною, а також оцінив становище путінської росії — зокрема, можливість суспільних змін всередині держави-агресора.

Кирило Буданов зазначив, що подолати руйнівний ефект пропаганди кремля всередині рф зможе або якась форс-мажорна ситуація, або дуже тривала системна робота, яка може дати результат лише через кілька десятиліть.

Кирило Буданов виступив з лекцією для слухачів програми  Гарвардського університету

“Для путіна найбільш важливо — це внутрішня стабільність, тому на питання контролю за ЗМІ, питання роботи з соціумом, контролю мас тощо вони витрачають все, що тільки можливо навіть уявити - не тільки кошти. Це, до речі, один з основних аспектів чому рф не йде на нову відкриту хвилю мобілізації. Керівництво рф боїться негативного сприйняття в соціумі. Найімовірніше, так і буде, якщо вони це зроблять”, — пояснив він.

Начальник ГУР МО України також заявив, що у межах протистояння з агресивною росією є прихильником нероздільного підходу сили і дипломатії.

“Тут неможливий ані корейський, ані молдовський, ані німецький сценарії — усе це не спрацює. Тут має поставитись крапка один раз і назавжди”, — сказав Кирило Буданов.

Кирило Буданов виступив з лекцією для слухачів програми  Гарвардського університетуНа його думку, нині є всі ознаки руйнації світового порядку, створеного після Другої світової війни. І війна росії проти України — яскраве свідчення того, як одна людина підірвала  систему світової безпеки.

“Або ми всі разом змусимо повернутись до того світового порядку, який був створений і  багато років більш-менш усіх задовольняв, або настав час для нового світового порядку”, — підсумував Кирило Буданов.