Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Кирило Буданов сказав нам не допустити захоплення Києва, ― Цезар

15 червня 2024 року

“Це було неминуче”, — сказав Цезар, маючи на увазі масштаби розгортання російських військ навколо України перед вторгненням 24 лютого 2022 року.

Цезар — ще один воїн-розвідник із “Кабульської Дев’ятки”, чий бойовий шлях описано у великому матеріалі The Globe&Mail про елітних спецпризначенців ГУР МО України.

“Кирило Буданов сказав нам не допустити захоплення Києва, бо якщо столицю України захоплять, війна буде закінчена”, — пригадав Цезар розмову з шефом Воєнної розвідки на початку великої війни.

“Ми всі розуміли, що якщо нас захоплять або оточать, у нас не буде жодного шансу залишитися живими”, — додав він.

Коли росіяни наступали на Київ, Цезаря і Маркуса, ще одного спецпризначенця, який брав участь у Кабульській місії, відправили до Броварів, міста на околиці столиці, щоб підготувати оборону проти 60-кілометрової колони російської військової техніки.

Епізоди тієї битви зафіксовані на відео: перший російський танк був уражений, очевидно, на близькій відстані, протитанковою зброєю, а решта колони – щонайменше три десятки транспортних засобів – вирішили панічно повернути назад.

Виникнув хаос, і український вогонь вразив ще один ворожий танк ― цього разу один із тих, що були в кінці колони. Решта танків відступили на максимальній швидкості, залишивши позаду дві палаючі машини та їхні екіпажі.

“Скибин! Це ваші хлопці?” — написав канадський журналіст Маркусу, коли побачив відео.

“Так. Нічого особливого. Просто логіка”, — відповів він, додавши у кінці смайлика.