ЗМІ про нас

Курсанти-розвідники зустрілися з вихованцями Одеського військового ліцею

1 березня 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Курсанти-розвідники зустрілися з вихованцями Одеського військового ліцею

Курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) побували в гостях у своїх молодших колег – слухачів Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які цього року закінчують навчальний заклад і збираються зробити ще один крок до здійснення своєї мрії – стати професійними військовими Збройних Сил України.

Для учнів ліцею було дуже цікаво дізнатися про особливості навчання в славетному військовому виші, а також ознайомитися з умовами вступної кампанії 2021 року.

Під час зустрічі, що проходила у форматі живого спілкування та обміну досвідом, курсанти розповіли про основні напрямки підготовки, умови навчання та побуту особового складу. Більшість ліцеїстів цікавило саме навчання на факультеті підготовки спеціалістів розвідки та спецпризначення, тому курсанти із задоволенням відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів вишу.

– Для мене ця зустріч була дуже корисною, – поділився враженням від заходу ліцеїст Сергій. – Я планую вступати саме на факультет військової розвідки та спецпризначення. Курсанти в подробицях розповіли нам про умови вступної кампанії та іспити. Дуже важливо, що цей військовий виш має сучасну навчально-матеріальну базу, тренажери, технічні засоби, лабораторії, новітні зразки озброєння та військової техніки. Крім того, є комп’ютерні класи з доступом до інтернету й бібліотека з читальною залою.