ЗМІ про нас

Курсанти-розвідники вчилися діяти за раптової зміни бойової обстановки

15 березня 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Курсанти-розвідники вчилися діяти за раптової зміни бойової обстановки

Триває польовий вишкіл у курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Під час практичних занять у центрі забезпечення навчального процесу майбутні офіцери-розвідники і спецпризначенці відпрацьовували вправи з вогневої підготовки і водіння бойових машин.

Виконання завдань здійснювалося з урахуванням досвіду бойового застосування розвідувальних підрозділів в районі проведення операції Об’єднаних сил. Оцінювалося вміння прихованого пересування за визначеним маршрутом, орієнтування на незнайомій місцевості, впевненого використання маскувальних засобів, правильності дій у разі потрапляння в засідку. Крім того, кожен курсант повинен був виконати індивідуальне завдання як командир розвідпідрозділу.

– Приємно відзначати, що більшість учасників тренувань успішно впоралася зі складними завданнями, – розповів керівник занять підполковник Олександр. – Курсанти впевнено керували розвідувальним дозором під час руху до місця призначення, організовували дії підлеглих у різних бойових умовах, самостійно ухвалювали рішення за раптової зміни бойової обстановки.

Під час проведення практичних занять майбутні офіцери також виконували вправи стрільб з великокаліберних кулеметів та автоматичних гармат, вдосконалювали свої навички з тактико-спеціальної, інженерної підготовки, а також водіння бойових машин.

– Для мене такі заняття дуже корисні, – поділився враженням від тренувань курсант Андрій. – Тому що особливу увагу зосереджено саме на індивідуальній підготовці, набутті практичних навичок зі стрільби, володіння різними прийомами застосування зброї, а головне – організацією управління діями підрозділу. Таки навички станусь нам у пригоді в подальшій офіцерській службі, – підкреслив курсант.