Повідомлення

Курсанти-розвідники матимуть змогу займатися спортом у сучасному багатофункціональному фізкультурно-оздоровчому комплексі

20 березня 2019 року
Такий комплекс було відкрито на території Військової академії
Курсанти-розвідники матимуть змогу займатися спортом у сучасному багатофункціональному фізкультурно-оздоровчому комплексі

Вчора у Військовій академії відбулося урочисте відкриття сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу, в якому одночасно можуть займатися спортом близько ста двадцяти курсантів.

У триповерховій будівлі, яка раніше знаходилася в аварійному стані, було проведено капітальний ремонт: відновлені комунікації, перекрито дах, встановлені металопластикові вікна, придбана сучасна сантехніка і меблі для душових і роздягалень.

В комплексі створено кілька спеціалізованих приміщень. На першому поверсі – для ігрових видів спорту: міні-футболу, гандболу, баскетболу та проведення змагань з боксу і боротьби. На другому і третьому поверхах – атлетичний зал і приміщення для занять крос-фітом, які обладнані сучасними тренажерами та інвентарем.

У церемонії відкриття комплексу взяли участь представники командування Сухопутних військ ЗС України, ОК “Південь”, Одеської обласної державної адміністрації та спортивної громадськості міста.

З показовою програмою перед гостями заходу виступили курсанти розвідувального факультету академії, які продемонстрували елементи системи “Барс” та прийоми рукопашного бою. Після цього відбувся товариський футбольний матч між збірними командами академії та ВМС ЗС України.