Повідомлення

Курсанти-розвідники взяли участь у презентації практичних складових концепції загальновійськової підготовки військовозобов’язаних

26 серпня 2014 року
Зазначену концепцію планується запровадити до кінця поточного року

Перебіг подій на Сході України та імовірні тенденції продовження антитерористичної операції (АТО) обумовлюють жорсткі вимоги до підготовки особового складу, насамперед військовозобов’язаних осіб.

Днями на базі Військової академії представники керівництва Міністерства оборони України презентували вітчизняним ЗМІ основні модулі концепції загальновійськової підготовки військовозобов’язаних, в основу якої закладено принцип територіальної оборони. Розробляють зазначену концепцію фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України з урахуванням досвіду провідних країн світу та досвіду ведення бойових дій в ході АТО. Планується, що своєрідний “курс молодого бійця” стане обов’язковим для кожного громадянина України.

Під час дводенної інформаційно-показової акції колектив Військової академії продемонстрував журналістам основні тематичні блоки, призначені для підготовки військовозобов’язаних. При цьому в заході взяли участь курсанти факультету Високомобільних десантних військ та розвідки навчального закладу.

Курсанти-розвідники взяли участь у презентації практичних складових концепції загальновійськової підготовки військовозобов’язаних Курсанти-розвідники взяли участь у презентації практичних складових концепції загальновійськової підготовки військовозобов’язаних