Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Курсанти-розвідники – на п’єдесталі чемпіонату України з практичної стрільби

9 листопада 2015 року
Результати змагань переконливо засвідчили правильність нових методик підготовки майбутніх офіцерів, застосованих викладацьким складом Військової академії
Курсанти-розвідники – на п’єдесталі чемпіонату України з практичної стрільби

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії за участю військовослужбовців ЗС України, курсантів навчального закладу, представників різних силових структур, а також відомих спортсменів міжнародного класу з України, Молдови та Норвегії відбувся чемпіонат України з практичної стрільби.

В особистому заліку серед військових спортсменів перше місце здобув курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії Віктор С. Крім того, майбутні офіцери-розвідники здобули призові місця в командному заліку.

Підбиваючи підсумки чемпіонату, голова Організаційного комітету з практичної стрільби віце-президент стрілецького клубу “Одісей” Ростислав Дякін відзначив, що рівень організації й проведення змагань досить високо оцінили як українські учасники, так і їх закордонні колеги з Молодови і Норвегії.

Наступний чемпіонат України з практичної стрільби планується провести у 2016 році.