Повідомлення

Курсанти-розвідники – на п’єдесталі чемпіонату України з практичної стрільби

9 листопада 2015 року
Результати змагань переконливо засвідчили правильність нових методик підготовки майбутніх офіцерів, застосованих викладацьким складом Військової академії

На базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії за участю військовослужбовців ЗС України, курсантів навчального закладу, представників різних силових структур, а також відомих спортсменів міжнародного класу з України, Молдови та Норвегії відбувся чемпіонат України з практичної стрільби.

В особистому заліку серед військових спортсменів перше місце здобув курсант факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії Віктор С. Крім того, майбутні офіцери-розвідники здобули призові місця в командному заліку.

Підбиваючи підсумки чемпіонату, голова Організаційного комітету з практичної стрільби віце-президент стрілецького клубу “Одісей” Ростислав Дякін відзначив, що рівень організації й проведення змагань досить високо оцінили як українські учасники, так і їх закордонні колеги з Молодови і Норвегії.

Наступний чемпіонат України з практичної стрільби планується провести у 2016 році.