Повідомлення

Куди призначатимуть офіцерів, які були призвані на військову службу в грудні 2020 року

3 лютого 2021 року
Про це інформує Головне управління персоналу Генерального штабу ЗС України
Куди призначатимуть офіцерів, які були призвані на військову службу в грудні 2020 року

Як йдеться у повідомленні, у Головному управлінні персоналу (J1) Генерального штабу ЗС України завершується робота щодо відпрацювання Переліку первинних посад офіцерського складу для призначення 350 офіцерів, які були призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в грудні минулого року та завершують підготовку в п’яти вищих військових навчальних закладах.

Близько половини призваних офіцерів сплановано призначити на посади до бойових військових частин без залучення їх до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях. Основним їхнім завданням буде забезпечення адміністративно-господарчих функцій життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації.

Залучення призваних офіцерів до операції Об’єднаних сил можливе тільки після добровільного укладання ними контракту про проходження військової служби, що дозволяється після 6 місяців проходження військової служби за призовом.

Випуск офіцерів запланований на 03 березня ц. р.