Повідомлення

Кращі ресторани Кіровограду передали смачні гостинці на фронт

1 січня 2015 року
До новорічного столу спецпризначенців увійшли страви найвищої якості
Кращі ресторани Кіровограду передали смачні гостинці на фронт

Напередодні Нового Року у Кіровограді відбулась чергова благодійна акція на підтримку військовослужбовців окремого полку спеціального призначення, які беруть участь в АТО, під назвою “Кіровоградські ресторатори – кіборгам”.

У результаті спільних зусиль ресторанів “Тиха гавань”, “Япі”, “Евразия” та “Горком” для розвідників було приготовлено смачне новорічне меню, до якого увійшло багато м’ясних страв, зокрема: смажені качки, буженина та підчеревина по-домашньому, відбивні та ковбаси. Готуючи страви, ресторатори намагалися все зробити так, щоб від них віяло домашнім затишком та щирістю. Крім того, депутати місцевої міської ради Андрій Фомуляєв і Дмитро Терзов закупили для спецпризначенців 10 ящиків бананів, 15 ящиків мандаринів, 15 ящиків апельсинів, 5 ящиків лимонів та торти.

Кращі ресторани Кіровограду передали смачні гостинці на фронт

Разом із новорічними стравами розвідники також отримали святкові листівки, обереги та побажання від школярів гімназії імені Т. Шевченка, в яких – захоплення та підтримка мужніх воїнів, прохання повернутися живими. Також спецпризначенцям передали маскувальну сітку від кіровоградської молоді.