Повідомлення

“Кращий серед рівних”

22 січня 2015 року
Командир розвідувальної роти 93 окремої механізованої бригади 28-річний Максим Пресняков героїчно загинув у боях за Донецький аеропорт

“Кращий серед рівних”Коли бойова машина, в якій 18 січня їхали військовослужбовці потрапила під обстріл сепаратистів, капітан Пресняков прикрив собою підлеглого, врятувавши тому життя.

Максим Пресняков народився та виріс у селі Мошни Черкаської області. У 2003 році хлопець із золотою медаллю закінчив школу та здійснив свою давню мрію – став курсантом Одеського інституту сухопутних військ. Відтоді його життя – це стежина професійного військового. На початку військової кар’єри став одним із кращих розвідників Сухопутних військ ЗС України. А з перших днів проведення АТО він успішно виконував бойові завдання, дбав про своїх підлеглих та врятував не одне людське життя.

Провести героя в останню путь прийшли бойові побратими та мешканці селища Черкаського, де розвідник жив і служив останні 5 років. На церемонію прощання до Будинку офіцерів військовослужбовці принесли портрети полеглого і прапор з написом “Кращий серед рівних”, волонтери – квіти і вінки.

Поховали капітана Преснякова з військовими почестями у його рідному селі Мошни на Черкащині. Максим так і не встиг здійснити свої мрії – створити родину і зняти фільм про українську армію.

Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати та висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого героя.