ЗМІ про нас

Кожний розвідник оперативного командування “Південь” – кращий

26 серпня 2021 року/служба зв’язків з громадськістю оперативного командування “Південь”
Кожний розвідник оперативного командування “Південь” – кращий

Аби визначити рівень майстерності та фаховості, у Збройних Силах України проводяться конкурси, змагання.

Днями завершився конкурс на найкращий розвідувальний взвод у Збройних Силах України за 2021 році. На змагання зібралися кращі представники української військової еліти – армійська розвідка, десантна розвідка, морська піхота, курсанти Одеської військової академії. Бійці долають водну перешкоду, розміновують небезпечну місцевість, влаштовують засідки тощо.

Серед безлічі завдань, що виконували конкурсанти, основна увага для визначення переможців зверталася на декілька чинників: злагодженість дій розвідників у складі підрозділу, швидкість та правильність прийняття рішень. Наприклад, бійці долали водну перешкоду, розміновували небезпечну місцевість, влаштовували засідки, забезпечували життєдіяльність підрозділу, виконували завдання в тилу противника, здійснювали пошук та евакуацію тощо. Окрім того, вони змагалися у стрільбі.

За підсумками змагань кращим виявився розвідувальний взвод окремого розвідувального батальйону оперативного командування “Південь”.

Кожний розвідник оперативного командування “Південь” – кращий

За словами командувача військ оперативного командування “Південь” генерал-майора Андрія Ковальчука, перше місце, яке виборола команда розвідників оперативного командування “Південь” свідчить про високий рівень фахової, бойової та професійної підготовки у підпорядкованих військових частинах. Командувач побажав подальших здобутків й під час проведення конкурсів та змагань представникам інших військових спеціальностей.