Повідомлення

Кожен ветеран матиме свій електронний кабінет

2 вересня 2019 року
Про це вчора під час прямої телефонної лінії в Кабінеті Міністрів України заявив заступник Міністра у справах ветеранів України
Кожен ветеран матиме свій електронний кабінет

“В Україні більше ніж 370 тисяч ветеранів російсько-української війни. Нещодавно Уряд України затвердив Положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни та доручив Міністерству у справах ветеранів України забезпечити його створення. Сам проєкт уже профінансований міжнародними донорами, тож незабаром кожен матиме свій електронний кабінет і, не виходячи з дому, зможе дізнатися про стан реалізації своїх прав, пільг тощо”, – розповів під час прямої телефонної лінії в Кабінеті Міністрів України Олександр Терещенко.

“Актуальними для ветеранів залишаються проблеми із забезпеченням ліками, медичним забезпеченням. Дехто звертається по медичну допомогу до сімейних лікарів місцевих лікарень або до шпиталів ветеранів війни, але, на жаль, у багатьох обласних центрах медичні заклади не мають відповідних потужностей. Захисники мають специфічні поранення, контузії, страждають на онкологічні захворювання. Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством охорони здоров’я України нині відпрацьовують протоколи лікування захворювань, на які страждають саме військові”, – зазначив він.