Повідомлення

Козацькому роду нема переводу

28 жовтня 2014 року
За сприяння Української Спілки ветеранів Афганістану на Тернопільщині організовано навчальний центр імені Ярослава Горошка

Одинадцять років тому під час бойового навчання загинув легендарний український розвідник, Герой СРСР підполковник Ярослав Павлович Горошко.

Незважаючи на тривалий час, що минув після сумної дати, головна справа його життя – захист України примножується новими славними традиціями. Так, сьогодні на Сході нашої держави незалежність України захищають представники різних військових частин спеціального призначення – вихованці підполковника Горошка. Двом офіцерам окремого полку, який є правонаступником окремої бригади спецпризначення, в якій проходив службу Ярослав Павлович, за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності і незалежності України під час АТО, присвоєно звання Герой України.

Водночас у разі потреби на захист Вітчизни активно готується встати молоде покоління українців. Зокрема, днями з ініціативи Тернопільської обласної організації УСВА на базі дитячого табору, розташованого у рідному селі Ярослава Горошка, організовано навчальний військово-патріотичний центр його імені. Головна мета створення закладу – підготовка майбутніх воїнів до захисту своєї держави

За сприяння керівництва обласної ради особовий склад центру забезпечено необхідними матеріально-технічними засобами та навчальною базою. Допомогу у забезпеченні продовольством надали керівники фермерських та сільськогосподарських підприємств району та області. Із залученням фахівців розроблено спеціальну програму навчання. Декілька з хлопців, які пройшли навчання у центрі, вже направлені в зону АТО.

Незважаючи на те, що за роки незалежності увага до питань військово-патріотичного виховання молоді в нашій державі зменшилася, події на Сході України та тенденції розвитку ситуації потребують негайних та рішучих дій з корегування цієї важливої справи.

Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу