Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Король ― голий: у московщині можливий заколот”

3 червня 2023 року

“Король ― голий: у московщині можливий заколот”Одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині держави-агресора росії може стати заколот або військове протистояння.

Про це в ефірі ток-шоу “Новий відлік” на Суспільному розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Внаслідок успішних дій Сил безпеки і оборони України та деокупації наших територій можливі внутрішні конфлікти всередині самої московщини", — сказав представник ГУР.

Юсов додав, що відповідний сценарій можуть також зумовити успішні дії повстанців, які борються за свої права на території так званої рф, — росіян із паспортами цієї федерації.

Представник воєнної розвідки України зазначив, що операція добровольців "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" досі триває.

"Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті "гаішники"", — сказав представник воєнної розвідки України.

За словами Андрія Юсова, боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних путіним в межах плану “Едельвейс” до кордону “гібдд-шників”, здебільшого навчених бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів:

"Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і “Градами” бомбити й нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ", — підсумував представник ГУР МО України.