Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими попереджає: РФ намагається маніпулювати почуттями рідних і близьких наших полонених

22 липня 2022 року

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими попереджає: РФ намагається маніпулювати почуттями рідних і близьких наших полоненихОстаннім часом збільшується кількість спроб з боку РФ використати родичів українських військовополонених з метою проведення дезінфомаційних антиукраїнських спецоперацій. Такі дії з боку окупанта побудовані на використанні найглибших людських почуттів: любові до близьких і намаганні повернути їх додому. Близьких наших Захисників спонукають їхати на територію ворожої держави, де вони стають легкою здобиччю пропагандистської машини та спецслужб країни-окупанта. Задля додаткового психологічного тиску ворог свідомо маніпулює умовами утримання українських полонених.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими наголошує: такі дії з боку рідних і близьких наших полонених не сприяють процесу визволення. Навпаки, в багатьох випадках це ускладнює переговори та віддаляє дату звільнення. Інформація про самих полонених, їхніх побратимів та місце служби створюють реальну небезпеку як для самих людей що потрапили в полон, так і для України в цілому.

Пам’ятайте: близькі полоненого, які приїхали на територію ворога – ідеальний інструмент для шантажу самих полонених та проведення інформаційних операцій щодо України. Їхня справжня мета – руйнування єдності українців, дестабілізація політичної ситуацій та підрив національної безпеки України.

Наголошуємо: Україна докладає і докладатиме максимальних зусиль для повернення кожного Захисника додому.

Консультаційна лінія Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:

380(95) 412 74 24

Прийом дзвінків: пн-пт з 10:00 до 16:00 години.

Звернутися в приймальню Координаційного штабу з питань поводження з полоненими можна за телефоном: (044) 425 12 09 з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Адреса приймальні: м. Київ, вул. Спаська, 37