Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Комплексне поєднання науки з практикою – нагальна потреба часу

19 листопада 2014 року
Питання невідкладного зростання ефективності застосування військ (сил) – першочергове завдання вітчизняних науковців та зброярів

Тенденції розвитку обстановки в зоні АТО та довкола України висувають жорсткі вимоги до ефективності управління та застосування військ (сил). З метою вдосконалення систем управління військами і вогневого ураження противника, а також негайного впровадження відповідних організаційних та технічних рішень за дорученням керівництва нашої держави реалізується комплекс заходів. Зокрема, проводяться наукові конференції, практичні випробування новітніх технічних засобів, модернізується та відновлюється інфраструктура для їх застосування.

Комплексне поєднання науки з практикою – нагальна потреба часу

В рамках зазначеної діяльності в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся науковий семінар, під час якого учасники мали на меті визначити практичні способи протидії застосуванню противником безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для ведення розвідки, а також обговорити проблеми та перспективи створення і застосування БПЛА в інтересах ЗС України. Особливу увагу було приділено різним варіантам використання корисного навантаження наявних БПЛА та ударних зразків.

До заходу були залучені вітчизняні та закордонні науковці, представники підприємств оборонного комплексу та волонтерських організацій.